top of page

Yogurt Barn (Utrecht - Hollanda)

04.02.2016 | Gonca Kaya

Tatlı severler için son derece leziz ve hatta sağlıklı da olduğunu söyleyebileceğim ürünlere ev sahipliği yapan şirin mi şirin bir cafe önerim var.

 

Eğer bir gün yolunuz Hollanda’nın en güzel şehirlerinden Utrecht’e düşerse hemen merkezinde yer alan küçük cafe yi keşfetmeniz çokta zor olmayacaktır. Şirin tahta masalarıyla tatlıların yanında size hem keyifli hem de sessiz bir ortam sunuyor. Tabi Yogurt Barn’ın sadece Utrecht’te şubesi yok. Amsterdam ve Hollanda’nın diğer şehirlerinden Den Haag’da da şubesi bulunmakta. Ben Utrect’tekine gittiğimden oradan bahsediyorum.

 

Cafenin ismi sizi yanıltmasın, bu sevimli güzel cafede elbetteki sadece yogurt cup’ları yok. Tartlar, kuruvasanlar, kekler, sağlıklı smotieler, çaylar ve kahveler de mevcut. Ama ne yalan söyleyeyim benim favorim yoğurtlarıydı. En güzel yanı kendilerinin sizin için hazırladığı yogurtlu karışımların dışında, kendi karışımınızı sizde yapabiliyorsunuz. Yani dilerseniz kendinize meyvelerden oluşan sağlıklı bir karışım hazırlatabilir ya da bol çikolatalı, kurabiyeli, soslu bir karışımda tercih edebilirsiniz seçim sizin , birde ek olarak söyleyeyim ne kadar yiyebileceğiniz içinde 3 farklı boyutta seçeneğinizde var. :)

 

Daha fazla görsel için Yogurt Barn'ın instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

https://www.instagram.com/yoghurtbarn/

 

 

bottom of page