top of page

Nar Çiçeği Kahvaltı Evi - Bodrum

23.08.2016 | Gonca Kaya

Bodrum Yalıkavak’ta yer alan Nar Çiçeği Kahvaltı Evi yolunuz düşerse mutlaka uğramanızı önereceğim bir yer. Hatta bizim gibi yolunuzu oradan geçecek şekilde de ayarlayabilirsiniz. :)

Nar Çiçeği Kahvaltı Evi kocaman bahçesi ile tam da ailelere hitap ediyor. Kahvaltı serpme olarak gelmekte, altını çizelim her şey el yapımı. Normal kahvaltılıklar dışında 3 çeşit börek ve sarma da kahvaltıya dahil. Onun dışında reçellerden de bahsetmeden edemeyeceğim 4 çeşit reçel geldi masamıza hepside daha önceden denemediğim tatlardı. Limon reçeli, karpuz kabuğu reçeli ve mandalina reçeli oldukça güzeldi.

Mekanın sahipleri de oldukça güler yüzlü insanlar, işlerini severek yaptıkları her hallerinden belli. Kısa bir sohbet etme şansımız oldu. Nar Çiçeği yaz kış açıkmış. Kışın güzel bahçesi hizmete kapalı olsa da, kahvaltı evinin iç kısmında yine keyifle kahvaltınızı yapabilirsiniz. Yalnız aramızda kalsın açık hava, mis gibi mandalina kokan bol yeşillikli bahçe de kahvaltı ayrı bir hoşuna gidiyor insanın, hatta yedikçe yiyesiniz geliyor. Doyma konusuna gelince fazlasıyla doyuyorsunuz hem de oldukça makul bir fiyata.

Benim gibi kahvaltı sever bir insansanız ve Cemal Süreya gibi kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olduğunu düşünüyorsanız e birde Bodrum’daysanız, Nar Çiçeği Kahvaltı Evi güzel bir seçenek aklınızda bulunsun.

bottom of page